Technology News

World of Technology

Technology News

World of Technology

Technology News

به وبلاگ علیرضا ربیعی خوش آمدید.
دانشجوی مهندسی پزشکی
این وبلاگ به اتفاقات پیرامون دنیای تکنولوژی میپردازد.

( Instagram: a.lirezarabiee )

۱۳ مطلب در ارديبهشت ۱۳۹۵ ثبت شده است

۳۱
ارديبهشت

باز شدن ویندوز، مرور وب و اجرای برنامه های کاربردی، طولانی تر از زمانی شده است که کامپیوتر را تازه خریده بودید. گویی هر چه سن اتومبیل تان بیشتر می شود، دیرتر شما را سر کار می رساند. کامپیوترتان پر شده است از برنامه های غیرضروری و وقتی می خواهید یک برنامه ضروری را نصب کنید، اوضاع کامپیوتر به هم می ریزد؛ آهسته تر می شود و... .

نکته های این مقاله، به شما کمک خواهد کرد تا برنامه های غیرضروری را به نحوی پاک سازی کنید و در نتیجه، کامپیوتر شما کارآمدتر شود.

  • A.lirezaRabiee
۳۱
ارديبهشت
چکیده:
فلش های USB امروزه استفاده های زیادی دارند و تقریبا هر فردی حداقل یک فلش USB دارد اما یکی از عیب های فلش ها سرعت کم آن هاست اگرچه فلش های USB 3 سرعت بسیار زیادی نسبت به نسخه های قبل دارند اما افراد زیادی هستند که از فلش های USB 2 استفاده می کنند (مثل خودم) یا حتی به سرعت USB 3 هم راضی نیستند!
  • A.lirezaRabiee
۲۸
ارديبهشت

یکی از دلایل اصلی که مرورگر فایرفاکس را به یک مرورگر محبوب تبدیل کرده است پررمز و راز بودن آن است. به طوری که هیچ‏گاه هیچ‏فردی نمی‏تواند ادعا کند که تمامی این فوت ‏و ‏فن‏ های مخفی را بلد است. یکی از مخفی کاری‏های فایر فاکس ، صفحاتی است که با :about شروع می‏شوند. در این ترفند قصد داریم لیست کاملی از این صفحات مخفی را به همراه توضیحات هر کدام برای شما بازگو نماییم...

  • A.lirezaRabiee
۲۷
ارديبهشت

تبدیل پاورپوینت به ویدیو

افراد بسیاری با کارکرد پاورپوینت و نحوه‌ی ساخت اسلاید‌ها با استفاده از تصاویر، موسیقی، محتوای وب و متن آشنا هستند، اما یکی از ویژگی‌های جالب توجه پاورپوینت امکان ذخیره‌ی اسلاید‌های تهیه شده در قالب یک فایل ویدیویی است.

  • A.lirezaRabiee
۲۷
ارديبهشت
ویندوز 20٪ از حجم شما را صرف اپدیت کردن خود میکند.حالا برای از بین بردن این امر و استفاده ی صد در صد از پهنای باند خود این عملیات را انجام دهید.
  • A.lirezaRabiee
۲۶
ارديبهشت

تلگرام یکی از اپلیکیشن های پیام رسان محبوب در ایران و دنیاست که کاربران بسیاری از آن برای ارتباط با دوستان و کسب کار از آن استفاده میکنند تلگرام دارای ویژگی های بسیاری می باشد که در هر بروز رسانی و اپدیت این اپلیکیشن پیام رسان ویژگی های جدیدی به این اپلیکیشن پیام رسان برای کاربران اضافه میشود که در بروزرسانی اخیر تلگرام ویژگی های مختلفی به این پیام رسان اضافه شد یکی از ویژگی های جدید پیام رسان تلگرام اضافه شدن ربات ضد اسپم Spam Info Bot بود که قابلیت خارج شدن کاربر از ریپورت تلگرام را در اختیار کاربران اسپم شده و ریپورت شده قرار میدهد.

  • A.lirezaRabiee
۱۶
ارديبهشت

به تازگی مشخصات تبلت جدیدی از سامسونگ موسوم به Galaxy Tab 4 Advanced در بنچمارک جی‌اف‌اکس‌بنچ رویت شده که گفته می‌شود این محصول در واقع تبلت ۱۰.۱ اینچی جدیدی این غول کره‌ای خواهد بود.

  • A.lirezaRabiee
۱۶
ارديبهشت

همراه اول برای احترام به نظرات مشترکان خود ضمن برداشتن محدودیت سرعت، بسته جدید اینترنت ارائه کرده است. پیش از این محدودیت سرعت بسته‌های آلفا+ همراه اول ۸ مگابیت بر ثانیه بود.

  • A.lirezaRabiee