Technology News

World of Technology

Technology News

World of Technology

Technology News

به وبلاگ علیرضا ربیعی خوش آمدید.
دانشجوی مهندسی پزشکی
این وبلاگ به اتفاقات پیرامون دنیای تکنولوژی میپردازد.

( Instagram: a.lirezarabiee )

۴ مطلب در آبان ۱۳۹۴ ثبت شده است

۲۹
آبان

غیرفعال‌سازی مرکز آپلود آفیس

چنانچه مجموعه نرم‌افزاری مایکروسافت آفیس (Word ،Excel و Power Point) را روی رایانه ویندوزی خود نصب کرده باشید ، مطمئنا آیکون نارنجی رنگ کوچکی را کنار ساعت ویندوز مشاهده خواهید کرد.

  • A.lirezaRabiee
۲۰
آبان

نفوذ موذیانه eFast

بدافزارهایی که مرورگر را هدف می‌گیرند چیز جدیدی نیستند، اما بدافزاری که مرورگری را که برای ردیابی فعالیت‌های آنلاین، سرقت ترافیک جست‌وجو و پر کردن صفحات با تبلیغات ناخواسته طراحی شده باشد، جایگزین مرورگر موجود کند، جدید و جالب است. eFast Browser که به‌تازگی توسط تیم MalwareBytes کشف شده، علاوه‌بر تمام این کارها از عهده خرابکاری‌های دیگر هم برمی‌آید.

بدافزار پنهان

شاید بدترین چیز درباره eFast Browser این باشد که ممکن است حتی متوجه حضور آن نشوید، چون این بدافزار به‌شدت تلاش می‌کند خود را پنهان کند. از نظر تازه‌کارها، این مرورگر در ظاهر و عملکرد شبیه مرورگر کروم است، به‌خصوص این‌که روی Chromium Browser ساخته شده است. در حالی ‌که eFast در اصل نسخه کد ‌باز کروم است، با این تفاوت که برخی مولفه‌های اختصاصی از آن حذف شده‌اند. جالب این‌که حتی خود توسعه‌دهندگان هم لوگوی آن را به صورتی طراحی کرده‌اند که شباهت زیادی به لگوی «مارپیچ» نمادین کروم دارد.

  • A.lirezaRabiee
۲۰
آبان

معرفی ۱۰ قاتل اندروید

شرکت امنیتی AVG که در ایران به واسطه نرم‌افزار ضدویروسش شناخته شده است، به‌تازگی گزارشی در خصوص ده نرم‌افزار موبایلی که بیشتر از همه سرعت تلفن همراه را کاهش می‌دهد، ارائه کرده است.

  • A.lirezaRabiee
۱۱
آبان

ماشین‌حساب را شخصی کنید

چقدر از ماشین‌حساب گوشی خود استفاده می‌کنید؟ اصلا ماشین‌حساب به کارتان می‌آید؟ هر قدر هم که محاسبه‌تان دقیق باشد باز هم برای محکم‌کاری به یک ماشین حساب نیاز دارید.
  • A.lirezaRabiee